NBSLSC Sunday Swim Grade B Results

NBSLSC Sunday Swim Grade B Results

Results: Sunday, 11 November 2018 | starters: 24 | new faces: 5

# Name Start End Net Points Adj
1 Scott DAmours 00:26 08:34 08:08 5 -15
2 Michael Galgut 01:32 09:41 08:08 4 -10
3 Yael Galgut 02:25 09:43 07:18 3 -5
4 Thomas Lanyon 02:56 09:46 06:49 2 0
5 Hayley Grosser 01:57 09:48 07:51 1 5
6 April Campbell 01:27 09:53 08:26 1 5
7 Rhett Sampson 00:00 10:03 10:03 1 5
8 Ashton Waugh 01:40 10:04 08:24 1 5
9 Adam pantle 02:26 10:15 07:48 1 5
10 Russell Stevens 01:58 10:23 08:25 1 5
11 Suzanne Morony 02:20 10:48 08:27 1 5
12 Donovan Leitch 03:51 10:49 06:57 1 5
13 Sarah Jones 00:12 10:51 10:38 1 5
14 Isaac Dunn 04:44 11:00 06:15 1 5
15 Stephen Apps 02:12 11:11 08:59 1 5
16 Nina Malmstrom 03:38 11:16 07:37 1 5
17 Christopher Dunn 02:51 11:24 08:33 1 5
18 Miriam Salter 03:13 11:34 08:20 1 5
19 Jake Clifton 04:05 11:40 07:34 1 5
Charlie Germane 04:43 11:05 06:21 1 0
Robert Salamon 04:10 11:55 07:45 1 0
Victoria Stilwell 02:25 10:20 07:54 1 0
Alex Portet 03:30 11:27 07:57 1 0
Victoria Hyde 02:55 11:19 08:24 1 0

SEASON LEADERBOARD:

# Name Points Average Adj
1 Thomas Lanyon 11 08:07 -20
2 Peter Skinner 9 09:56 -20
3 Michael Galgut 8 09:11 -5
4 Adam pantle 7 08:33 0
5 Rhett Sampson 6 10:54 -5
5 Scott DAmours 6 09:26 -15
7 Hayley Grosser 5 08:48 10
7 Yael Galgut 5 08:12 0
9 Ashton Waugh 3 09:04 10
9 Daniel Ekins 3 07:55 10
9 Donovan Leitch 3 07:08 10
9 Russell Stevens 3 08:52 10
9 Sarah Jones 3 10:48 10
9 Suzanne Morony 3 08:38 10
15 April Campbell 2 09:04 5
15 Christopher Dunn 2 08:26 5
15 Geoff Mattes 2 11:15 5
15 Isaac Dunn 2 06:20 5
15 Jake Clifton 2 07:19 5
15 Miriam Salter 2 08:08 5
15 Nina Malmstrom 2 07:34 5
15 Stephen Apps 2 08:58 5
15 Will Hauserman 2 09:05 5
24 Alex Portet 1 07:57 0
24 Ben Hawkins 1 08:26 0
24 Brendan Stats 1 08:51 0
24 Charlie Germane 1 06:21 0
24 David Gresham 1 08:07 0
24 David Wesson 1 07:57 0
24 Emily Tebbatt 1 08:10 0
24 Hugo Dudley-Smith 1 08:33 0
24 Jack Suriano 1 08:06 0
24 Jane Cichero 1 09:27 0
24 Jane Want 1 08:40 0
24 Jennifer Croft 1 10:16 0
24 John Minto 1 12:33 0
24 Lachlan Benson 1 07:03 0
24 Mark Baldassare 1 07:34 0
24 Paul Mangioni 1 07:50 0
24 Philip Suriano 1 10:24 0
24 Robert Carmody 1 10:25 0
24 Robert Salamon 1 07:45 0
24 Sam Wicks 1 07:06 0
24 Thierry Forest 1 09:10 0
24 Victoria Hyde 1 08:24 0
24 Victoria Stilwell 1 07:54 0

Race-runner by Ari (Greybits Engineering)